O nas

Jakość i wartość dostaw od ponad 140 lat !

 

Gilbertson & Page Ltd to rodzinna firma z siedzibą w hrabstwie Hertfordshire, zarządzana przez profesjonalny zespół, produkuje karmę dla psów od 1873 roku. Nasza firma zyskała reputację producenta wysokiej jakości karmy dla psów, która jest chętnie wybierana przez wielu właścicieli psów.

Jesteśmy liderem na rynku w Wielkiej Brytanii od czasu zaprezentowania Gilpa Valu Mix (poprzednika obecnej Gilpa Super Mix) w 1975 roku. Produkt ten szybko stał się jedną z najpopularniejszych karm dla psów, co doprowadziło do rozwoju linii Gilpa Life Stage. Po produktach Gilpa pojawiły się w naszej ofercie karmy Dr. John i Arkwright, które z czasem stały się również bestsellerami.

Przez wszystkie lata przyświecała nam idea spełniania najwyższych standardów i norm jakości przy produkcji karm dla zwierząt. W 1884 roku w uznaniu naszych dział otrzymaliśmy Gwarancje Królewskie  (Royal Warrant), które posiadamy do dzisiaj. W roku 2015 natomiast przyznano nam międzynarodowy certyfikat jakości ISO:9001.

W 2021, w związku z Brexitem, postanowiliśmy powołać do życia firmę Gilbertson & Page Europe i w ten sposób w dalszym ciągu z powodzeniem oferować nasze produkty na terenie Unii Europejskiej. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu doskonały serwis i szybkie dostawy wszystkich naszych karm do domu w bardzo krótkim czasie.

Mamy nadzieję, że sukces, który osiągnęliśmy dzięki najwyższym standardom i profesjonalizmowi, uda nam się kontynuować, a nasi klienci będą zawsze zadowoleni. Spełnianie Waszych oczekiwań to najważniejszy z naszych celów !


Gilbertson & Page będzie nadal zapewniać, że ich żywność i usługi spełniają standardy, na których zbudowano swoją reputację i sukces. Ich klienci nie oczekują niczego mniej.